Z A P I S Y
2022

KARATE DLA:

DZIECI
MŁODZIEŻY
DOROSŁYCH

INFO:

537110104, 507197540

ZAPRASZAMY

                                                                                    






AKTYWNY SENIOR - KARATE 50+

AKTYWNY SENIOR - KARATE 50+

 


Urząd Miasta Lublin


Urząd Marszałkowski

 

 

1807109
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Last Week
W tym miesiącu
Last Month
Cały okres
128
199
1063
1802775
6592
8134
1807109

TURNIEJ 

" Pierwszy KROK" 

29.01.2022 r., Lublin

R E L A C J A

     W dniu 29.01.2022 r. w Akademii Karate "GLOBUS" w Lublinie odbył się turniej dla poczatkujących zawodniczek i zawodników. Pierwsze doświadczenia turniejowe zbierali adepci z czterech sekcji Lubelskiego Klubu Karate Tradycyjnego: Lublin- Akademia Karate GLOGUS, Lublin-  FELIN (SP 52) , KALINÓWKA (ZS) gm. GŁUSK oraz ŚWIDNIK (SP nr 5). Nie zabrakło wielkich emocji sportowych, pozytywnej rywalizacji, upominków, a dla najlepszych w swoich konkurencjach- medali i pucharów. 
Wszystkich uczestnikom gratulujemy odwagi i pierwszych kroków turniejowych oraz życzymy w przyszłości wielu sukcesów zawodniczych  !
   

FOTORELACJA:

Facebook klubowy: Karate Tradycyjne Lublin

WYNIKI:


KONKURENCJA:

SPRAWNOŚĆ- PRZEDSZKOLAKI

1 miejsce: Grochowiec Anna (Kalinówka gm. Głusk)

2 miejsce: Stawski Wiktor (Kalinówka gm. Głusk)

3 miejsce: Król Marcelina (Lublin- Akademia Karate GLOBUS) 

3 miejsce: Wiórkowski Kacper (Lublin- Akademia Karate GLOBUS) 

 

KONKURENCJA:

SPRAWNOŚĆ- DZIECI SZKOLNE- grupa młodsza

1 miejsce: Skórka Emilia (Lublin- Akademia Karate GLOBUS) 

2 miejsce: Jabłońska Blanka (Lublin- Akademia Karate GLOBUS) 

3 miejsce: Wysocki Mikołaj (Lublin- Akademia Karate GLOBUS) 

3 miejsce: Korpysa Maciej (Lublin- Akademia Karate GLOBUS) 

 

KONKURENCJA:

SPRAWNOŚĆ- DZIECI- grupa starsza i MŁODZIEŻ

1 miejsce: Polina Kot (Lublin- Akademia Karate GLOBUS) 

2 miejsce: Martyniuk Oliwier (Kalinówka gm. Głusk)

3 miejsce: Płecha Julian (Świdnik)

 3. miejsce: Niedźwiedź Mateusz (Lublin- Akademia Karate GLOBUS) 

 

KONKURENCJA:

TECHNIKI- DZIECI- PRZEDSZKOLAKI

1 miejsce: Ferdynus Paulina (Lublin- Akademia Karate GLOBUS) 

2 miejsce: Król Marcelina (Lublin- Akademia Karate GLOBUS) 

3 miejsce: Grochowiec Anna (Kalinówka gm. Głusk)

 3. miejsce: Stawski Wiktor (Kalinówka gm. Głusk)

KONKURENCJA:

TECHNIKI - DZIECI SZKOLNE- grupa młodsza

1 miejsce: Jabłońska Blanka (Lublin- Akademia Karate GLOBUS) 

2 miejsce: Skorupa Dawid (Lublin- Akademia Karate GLOBUS) 

3 miejsce: Skórka Emilia (Lublin- Akademia Karate GLOBUS) 

                                                                 3 miejsce: Wójcicki Paweł (Kalinówka gm. Głusk)

KONKURENCJA:

TECHNIKI - DZIECI- grupa starsza i MŁODZIEŻ

1 miejsce: Poturaj Jan (Lublin- Akademia Karate GLOBUS) 

2 miejsce: Martyniuk Oliwier (Kalinówka gm. Głusk)

3 miejsce: Niedźwiedź Mateusz (Lublin- Akademia Karate GLOBUS) 

                                                                3 miejsce: Podściański Kamil (Lublin- FELIN)

KONKURENCJA:

KATA

1 miejsce: Jabłońska Blanka (Lublin- Akademia Karate GLOBUS) 

2 miejsce: Poturaj Jan (Lublin- Akademia Karate GLOBUS) 

3 miejsce: Niedźwiedź Mateusz (Lublin- Akademia Karate GLOBUS) 

   3 miejsce: Ferdynus Paulina (Lublin- Akademia Karate GLOBUS) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia, itp.) przedstawione na stronach Lubelskiego Klubu Karate Tradycyjnego w obrębie domeny lublin.karate.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.