• TRWAJĄ ZAPISY do KLUBU- ZAPRASZAMY :-)
  TRWAJĄ ZAPISY do KLUBU- ZAPRASZAMY :-)

  ZAPISY! - Dołącz do nas! - ZAPRASZAMY ! :-)

 • Trwają ZAPISY do klubu! BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA SENIORÓW 50 +
  Trwają ZAPISY do klubu! BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA SENIORÓW 50 +
 • Trwają ZAPISY do klubu!
  Trwają ZAPISY do klubu!

  ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

 • Trwają ZAPISY do klubu!
  Trwają ZAPISY do klubu!

  ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

 • Trwają ZAPISY do klubu!
  Trwają ZAPISY do klubu!

  ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

 • Trwają ZAPISY do KLUBU- ZAPRASZAMY ! :-)
  Trwają ZAPISY do KLUBU- ZAPRASZAMY ! :-)
 • Trwają ZAPISY do KLUBU- Dołącz do nas! :-)
  Trwają ZAPISY do KLUBU- Dołącz do nas! :-)
 • ZAPISY- Dołącz do nas! :-)
  ZAPISY- Dołącz do nas! :-)

  ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

 • Trwają ZAPISY do klubu!
  Trwają ZAPISY do klubu!

  ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

 • WAKACJE z KARATE - ZAPRASZAMY!
  WAKACJE z KARATE - ZAPRASZAMY!

  ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

 • Trwają ZAPISY do klubu!
  Trwają ZAPISY do klubu!

  ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

 • Z A P I S Y do KLUBU- ZAPRASZAMY :-)
  Z A P I S Y do KLUBU- ZAPRASZAMY :-)
 • ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)
  ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

 • Program
  Program "Rodzina Pro- Active"- bezpłatne zajęcia dla RODZIN- ZAPRASZAMY :-)

W sobotę 4 lutego 2023 roku w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta w Warszawie, odbyło się uroczyste podsumowanie roku 2022 Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. Na gali zostały rozdane medale za zasługi dla PZKT, którymi zostało odznaczonych ponad sto osób oraz wyróżnienia dla najlepszych zawodników. Nie zabrakło naszego klubowego akcentu, gdzie wyróżnione zostały osoby związane z naszym klubem: zawodnicy, trenerzy i działacze.

Dwójka naszych klubowiczów została wybrana najlepszymi zawodnikami PZKT. Mikołaj Muchowski jako “,,Najlepszy zawodnik w kategorii junior” oraz Monika Ostrowska jako ,,Najlepsza zawodniczka w kategorii junior młodszy’’. Za zaangażowanie w rozwój karate tradycyjnego w regionie wyróżnienia otrzymali: pani Marta Slavik, pan Grzegorz Marciniak i pan Krzysztof Muchowski, natomiast za całokształt pracy na rzecz PZKT w roku 2022 otrzymali nasi senseiowie: Barbara Marciniak, Andrzej Maciejewski oraz Jan Kloc.  

Dzień wcześniej w piątek w Zespole Szkół nr 13 przy ul. Berylowej w Lublinie odbyło się podsumowanie roku miasta Lublin. Listy gratulacyjne z rąk zastępcy prezydenta Lublina p. Beaty Stepaniuk-Kuśmierzak otrzymali zawodnicy, którzy w minionym roku zdobyli medale na arenach krajowych i międzynarodowych. Z naszego klubu wyróżnienia otrzymali: Barbara Marciniak (złota medalistka Mistrzostw Europy), Martyna Czaplińska (złota medalistka Mistrzostw Polski), Michał Pyszniak (srebrny medalista Mistrzostw Polski), Mikołaj Muchowski (trzykrotny złoty medalista Mistrzostw Świata), Monika Ostrowska (trzykrotna złota medalistka Mistrzostw Świata), Pola Ciorgoń (złota medalistka Mistrzostw Świata).

Wszystkim gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

 

fot. Agencja Informacyjna Zachód, Elżbieta Ostrowska

 

Z A P I S Y

2023

KARATE DLA:

DZIECI
MŁODZIEŻY
DOROSŁYCH

INFO:

537110104, 507197540


Zapraszamy na klubową stronę na Facebooku!


Karate Tradycyjne Lublin


Urząd Miasta Lublin


Urząd Marszałkowski

1979296
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Cały okres
56
234
2042
10046
12177
1979296


 

"Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy wsparciu finansowemu Miasta Lublin"

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia, itp.) przedstawione na stronach Lubelskiego Klubu Karate Tradycyjnego w obrębie domeny lublin.karate.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.