Z A P I S Y
2022

KARATE DLA:

DZIECI
MŁODZIEŻY
DOROSŁYCH

INFO:

537110104, 507197540

ZAPRASZAMY

                                                                                    


AKTYWNY SENIOR - KARATE 50+

AKTYWNY SENIOR - KARATE 50+

 


Urząd Miasta Lublin


Urząd Marszałkowski

 

 

1806997
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Last Week
W tym miesiącu
Last Month
Cały okres
16
199
951
1802775
6480
8134
1806997

     W dniu 28.11.2015 r. w Janowie Lubelskim sensei Andrzej Maciejewski założyciel i Prezes LKKT, pionier i propagator karate na Lubelszczyźnie, przeprowadził seminarium szkoleniowe oraz egzamin na stopnie uczniowskie. Odbyło się również spotkanie założycielskie klubu karate -Janowskiego Klubu Karate Tradycyjnego.

Relacja Tekst p. Marek Flis

W dniu 28 listopada br. w sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum w Janowie Lubelskim, jak co tydzień odbyły się treningi karate tradycyjnego w ramach programu Sportowy Talent. Treningi prowadzili tym razem: prezes Lubelskiego Związku Karate Tradycyjnego, wiceprezes Polskiego  i zarazem  wiceprezydent Światowego Związku Karate Tradycyjnego sensei  Andrzej Maciejewski -  4 dan, sensei Taiga Hori z Japonii -  3 dan i sensei Cezary Osieł 1 danł.

Po treningach dzieci miały możliwość zdawania na pierwszy i kolejne stopnie uczniowskie. Z możliwości tej skorzystało 25 młodych karateków - wszyscy zdali - gratulujemy! Z inspiracji sensei A. Maciejewskiego i woli Rodziców naszych karateków powołano Janowski Klub Karate Tradycyjnego którego prezesem wybrano jednogłośnie pana Ryszarda Majkowskiego. Mamy nadzieję, że nowy klub sportowy zwiększy możliwości uprawiania karate dla dzieci, młodzieży, a może  i dorosłych z naszego miasta i okolicznych miejscowości. Na starcie życzymy wielu sukcesów i sponsorów.

Fotorelacja na stronie www.janowlubelski.pl, LINK:

http://www.janowlubelski.pl/aktualnosci/dla-mieszkancow/sportowy-talent-z-udzialem-janowskich-karatekow

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia, itp.) przedstawione na stronach Lubelskiego Klubu Karate Tradycyjnego w obrębie domeny lublin.karate.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.