Z A P I S Y

2018

                                                                   https://lublinkarate.sportsmanago.pl/rekrutacja

kalendarz 2018






AKTYWNY SENIOR - KARATE 50+

AKTYWNY SENIOR - KARATE 50+

 


Urząd Miasta Lublin


Urząd Marszałkowski

1272665
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Last Week
W tym miesiącu
Last Month
Cały okres
236
248
484
1270201
5448
23719
1272665


FOTORELACJA- Facebook Karate Tradycyjne Lublin
https://web.facebook.com/971453589584898/photos/a.2154757954587783/2154758041254441/?type=3&theater

 WYNIKI

XXVII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ DZIECI 

W KARATE TRADYCYJNYM

2.12.2018 r. Świdnik

  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 5 lat i młodsi (2013 i młodsi) 9 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Maciejewski Wiktor Lubelski KKT
2. Chrzanowski Filip UKKT Praga Południe
3. Wyka Stanisław Lubelski KKT
4. Grochowski Arkadiusz Lubelski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczyny 6-7 lat  (2012-2011) 9-8 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Berbeć Anna Lubelski KKT
2. Wajda Hanna KKT Tomaszów Lubelski
3. Kowalczyk Julia Lubelski KKT
4. Czeczko Helena KKT Bushi
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 6-7 lat  (2012-2011) 9-8 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Dobosz Piotr Janowski KKT
2. Chęć Antoni KKT Bushi
3. Chmielewski Jan Lubelski KKT
4. Przysucha Jan Lubelski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczyny 6-7 lat  (2012-2011) 7 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Maciejewska Sandra Lubelski KKT
2. Dąbrowska Gabriela UKKT Praga Południe
3. Biedacha Zofia KKT Bushi
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 6-7 lat  (2012-2011) 7 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Szczepanik Szymon Lubelski KKT
2. Ostrowski Julian Zamojska AKT
3. Kania Nikodem Janowski KKT
4. Ostrowski Cezary Zamojska AKT
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczęta 8-9 lat (2010-2009) 9-8 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Mosór Katarzyna KKT Tomaszó Lubelski
2. Bondyra Julia Zamojski KKT Renesans
3. Stępień Nikola Lubelski KKT
4. Mituła Alicja KKT Bushi
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 8-9 lat (2010-2009) 9-8 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Sieniuta Maksymilian Lubelski KKT
2. Wojciechowski Maciej Janowski KKT
3. Włoch Adam KKT Bushi
4. Górny Szymon KKT Bushi
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczęta 8-9 lat (2010-2009) 7 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Lis Zuzanna Zamojski KKT Renesans
2. Bednarczuk Adrianna Zamojski KKT Renesans
3. Chrustek Nina UKKT Praga Południe
4. Maciejska Emilia KKT Tomaszó Lubelski
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 8-9 lat (2010-2009) 7 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Mazur Patryk Janowski KKT
2. Maziarz Jakub Lubelski KKT
3. Kitka Cyprian Zamojski KKT Renesans
4. Kordecki Przemysław KKT Bushi
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczęta 8-9 lat (2010-2009) 6 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Drozd Julia Janowski KKT
2. Rząd Emilia Zamojski KKT Renesans
3. Wichowska Marcelina Zamojski KKT Renesans
4. Wajda Katarzyna KKT Tomaszów Lubelski
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 8-9 lat (2010-2009) 5-4 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Sagan Artur Zamojska AKT
2. Łyp Jacek Zamojska AKT
3. Mazur Alan Zamojska AKT
4. Gałązka Mikołaj KKT Bushi
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczęta 10-12 lat (2008-2006) 9-8 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Kowalska Emilia Lubelski KKT
2. Brzozowska Emilia KKT Bushi
3. Pawłowicz Julia Lubelski KKT
4. Karasek Małgorzata Lubelski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczęta 10-11 lat (2008-2007) 9-7 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Strzałkowska Julia Zamojska AKT
2. Kurluk Julia KKT Bushi
3. Wyka Izabela Lubelski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 10-12 lat (2008-2006) 7 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Serwatka Karol Janowski KKT
2. Paszczyk Michał KKT Bushi
3. Kozak Igor Lubelski KKT
4. Snopek Paweł Lubelski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 10-11 lat (2008-2007) 6 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Gontkiewicz Paweł Lubelski KKT
2. Bryk Tomasz KKT Tomaszów Lubelski
3. Koperczak Dawid KKT Bushi
4. Zymon Antoni Zamojska AKT
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczęta 10-11 lat (2008-2007) 5-3 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Ostrowska Monika Lubelski KKT
2. Czaplińska Martyna Lubelski KKT
3. Wikira Wiktoria Zamojski KKT Renesans
4. Flis Anna  Janowski KKT
     
Chłopcy 10-11 lat (2008-2007) 5-3 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Joachimowicz Patryk Lubelski KKT
2. Wichowski Gabriel Zamojski KKT Renesans
3. Dobrowolski Rajner Zamojski KKT Renesans
4. Wojniusz Tobiasz KKT Bushi
     
Chłopcy 12-13 lat (2006-2005) 6 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Siwiec Franciszek KKT Bushi
2. Wojciechowski Jakub Janowski KKT
3. Abramek Euzebiusz KKT Bushi
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 10-11 lat (2008-2007) 5-4 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Borys Kwiatek Janowski KKT
2. Łój Marcin KKT Tomaszów Lubelski
3. Bryk Wojciech KKT Tomaszów Lubelski
4. Osmoliński Igor Zamojski KKT Renesans
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczyny 12-13 lat (2006-2005) 6 -1 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Turczyn Zuzanna Zamojski KKT
2. Orłowska Zofia Lubelski KKT
3. Rożnowicz Natalia Lubelski KKT
4. Mosór Kinga KKT Tomaszów lubelski
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 12-13 lat (2006-2005) 3-1 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Muchowski Mikołaj Lubelski KKT
2. Majchrzak Daniel Lubelski KKT
3. Wolski Szymon Janowski KKT
4. Kański Kacper Lubelski KKT
     
     
  Konkurencja: Ko go kumite  
Dziewczyny 12-13 lat (2006-2005) 5 -1 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Turczyn Zuzanna Zamojski KKT
2. Paczos Faustyna KKT Tomaszów lubelski
3. Orłowska Zofia Lubelski KKT
     
  Konkurencja: Ko go kumite  
Chłopcy 12-13 lat (2006-2005) 3-1 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Majchrzak Daniel Lubelski KKT
2. Muchowski Mikołaj Lubelski KKT
3. Kański Kacper Lubelski KKT
     
     
  Konkurencja: Kichon  
Dziewczyny 5 lat i młodsi 2013 i młodsi 9kyu - bez stopnia  
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Topyło Zofia KKT Bushi
2. Tulej Michalina KKT Bushi
3. Mękal Iga Lubelski KKT
4. Stawnicka Lena Lubelski KKT
     
  Konkurencja: Kichon  
Chłopcy 5 lat i młodsi 2013 i młodsi 9kyu - bez stopnia  
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Brzozowski Leon KKT Bushi
2. Maciejewski Wiktor Lubelski KKT
3. Kordecki Robert Lubelski KKT
4. Chrzanowski Filip UKKT Praga Południe
     
  Konkurencja: Kichon  
Dziewczęta 6-7 lat (2011-2012) 9kyu - bez stopnia  
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Mendel Alicja KKT Bushi
2. Wojciechowska Nikola Janowski KKT
3. Żak Kamila Lubelski KKT
4. Wach Iza KKT Bushi
     
  Konkurencja: Kichon  
Chłopcy 6-7 lat (2011-2012)  9kyu - bez stopnia  
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Iwan Seweryn KKT Bushi
2. Frankowski Julian Lubelski KKT
3. Gorzym Filip KKT Bushi
4. Karpiński Maciej KKT Bushi
     
  Konkurencja: Kichon  
Dziewczęta 8-9 lat (2010-2009) 9kyu - bez stopnia  
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Topyła Maria KKT Bushi
2. Tymochowicz Amelia KKT Bushi
3. Kisziona Wiktoria  
4. Mazurkiewicz Zuzanna KKT Bushi
     
  Konkurencja: Kichon  
Chłopcy 8-9 lat (2010-2009)  9kyu - bez stopnia  
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Karpiński Aleksy KKT Bushi
2. Szmigielski Wojciech Lubelski KKT
3. Fac Patryk Lubelski KKT
4. Pawlikowski Jan KKT Bushi
     
  Konkurencja: Kichon  
Dziewczęta 10-13 lat (2008-2005) 9kyu - bez stopnia  
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Warchocka Zuzanna KKT Bushi
2. Pawłowicz Julia Lubelski KKT
3. Karasek Małgorzata Lubelski KKT
4. Woźniak Weronika KKT Bushi
     
  Konkurencja: Kichon  
Chłopcy 10-11 lat (2008-2007)  9kyu - bez stopnia  
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Akapian Robert KKT Bushi
2. Iwan Igor KKT Bushi
3. Mokijewski Sebastian Lubelski KKT
4. Siwiec Leon KKT Bushi

 

 

 

 

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia, itp.) przedstawione na stronach Lubelskiego Klubu Karate Tradycyjnego w obrębie domeny lublin.karate.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.