Z A P I S Y

2020/2021

TRWAJĄ !

                                                                                        https://karatetradycyjne.sportsmanago.pl/rekrutacja






AKTYWNY SENIOR - KARATE 50+

AKTYWNY SENIOR - KARATE 50+

 


Urząd Miasta Lublin


Urząd Marszałkowski

 

 

1582944
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Last Week
W tym miesiącu
Last Month
Cały okres
525
419
2919
1576399
7491
12706
1582944

 

XXIX Turniej Mikołajkowy w Karate Tradycyjnym
06.12.2020 r., Lublin

  W dniu 06.12.2020 r. w Lublinie został rozegrany XXIX Turniej Mikołajkowy w Karate Tradycyjnym, w którym wzięło udział 134 zawodniczek i zawodników z klubów:
- Klub Karate Tradycyjnego Biłgoraj,
- Janowski Klub Karate Tradycyjnego (Janów Lubelski),
- Kraśnicki Klub Karate Tradycyjnego (Kraśnik),
- Lubelski Klub Karate Tradycyjnego (Lublin, Kalinówka, Świdnik, Przedszkole Entliczek),
- Tomaszowska Akademia Sztuk Walki (Tomaszów Lubelski),
- Klub Karate Tradycyjnego Tomaszów Lubelski,
- Zamojski Klub Karate Tradycyjnego " Renesans" (Zamość)
- Uczniowski Klub Karate Tradycyjnego Praga Południe w Warszawie.

    Podczas turnieju rozegrano łącznie 33 konkurencje w kategoriach wiekowych od przedszkolaków do 13 lat: kata, kumite, konkurs dla początkujących " Pierwszy krok"; z podziałem na wiek, poziom zaawansowania oraz płeć.
Najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach otrzymali puchary (m-ca 1), za miejsca 1-4 medale, a wszyscy startujący: dyplomy za udział, paczki pełne łakoci od św. Mikołaja oraz upominek w postaci kubka okolicznościowego. Zawodnicy początkujący otrzymali dodatkowo medal za udział - za odwagę.

Organizatorem turnieju był Lubelski Związek Karate Tradycyjnego, a gospodarzem Lubelski Klub Karate Tradycyjnego.
Impreza zorganizowana została przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Lublin.

Fotorelacja- Facebook:
https://www.facebook.com/media/set/?vanity=884612984951855&set=a.3544547078958419
https://www.facebook.com/karatetradycyjnekrasnik/photos/pcb.1511400185723355/1511397182390322
https://www.facebook.com/884612984951855/videos/765840450676995
https://www.facebook.com/100616984830411/videos/234949154711882

 


WYNIKI PIERWSZY KROK



dziewczynki 10-13 lat

KONKURENCJA- KIHON:
Miejsce    Nazwisko i imię              Klub
I               Brodaczewska Lena         Zamojski KKT Renesans
II              Rikeva Andrea                 Lubelski KKT
III             Białek Magdalena KKT      Tomaszów Lubelski
IV             Piekutowska Aleksandra   Lubelski KKT

KONKURENCJA KONKURS SPRAWNOŚCIOWY:
Miejsce    Nazwisko i imię             Klub
I               Brodaczewska Lena         Zamojski KKT Renesans
II              Białek Magdalena            KKT Tomaszów Lubelski
III             Rikeva Andrea                 Lubelski KKT
IV             Piekutowska Aleksandra   Lubelski KK

Chłopcy 8-9 lat

KONKURENCJA- KIHON:
Miejsce    Nazwisko i imię             Klub
I               Olech Leonard                Kraśnicki KKT
II              Borys Hubert                   Lubelski KKT
III             Muzyka Patryk                 Lubelski KKT
IV             Kowalski Wiktor              Lubelski KKT

KONKURENCJA KONKURS SPRAWNOŚCIOWY:
Miejsce    Nazwisko i imię              Klub
I               Martyniuk Oliwier             Lubelski KKT
II              Muzyka Patryk                 Lubelski KKT
III             Borys Hubert                   Lubelski KKT
IV             Kowalski Wiktor               Lubelski KKT

Dziewczynki 8-9 lat

KONKURENCJA- KIHON:
Miejsce    Nazwisko i imię             Klub
I               Tomala Joanna               UKKT Praga Południe Warszawa
II              Kozłowska Emilia            UKKT Praga Południe Warszawa
III             Furman Maja                  KKT Biłgoraj
IV             Jaremko Oliwia               KKT Tomaszów Lubelski

KONKURENCJA KONKURS SPRAWNOŚCIOWY:
Miejsce    Nazwisko i imię             Klub
I               Kozłowska Emilia            UKKT Praga Południe Warszawa
II              Tomala Joanna               UKKT Praga Południe Warszawa
III             Jaremko Oliwia               KKT Tomaszów Lubelski
IV             Śniegula Anastazja          Lubelski LKKT

Chłopcy 6-7 lat

KONKURENCJA- KIHON:
Miejsce    Nazwisko i imię              Klub
I               Wójcik Bartłomiej            Lubelski KKT
II              Ciorgoń Alan                   Lubelski KKT
III             Rawski Tymon                 Janowski KKT
IV             Michaluk Cezary               Lubelski KKT

KONKURENCJA KONKURS SPRAWNOŚCIOWY:
Miejsce    Nazwisko i imię              Klub
I               Sawczuk Hubert               Kraśnicki LKKT
II              Sokołowski Aleksander     Lubelski LKKT
III             Rudnicki Maciej                UKKT Praga Południe Warszawa
IV             Rawski Tymon                 Janowski KKT

Dziewczynki 6-7 lat

KONKURENCJA- KIHON:
Miejsce     Nazwisko i imię              Klub
I                Stawnicka Lena                Lubelski LKKT
II               Król Anna                        Janowski KKT
III              Dycha Joanna                  Janowski KKT
IV              Zbrońska Julia                  Lubelski KKT

KONKURENCJA KONKURS SPRAWNOŚCIOWY:
Miejsce    Nazwisko i imię                 Klub
I               Nizio Michalina                    Lubelskie LKKT
II              Zbrońska Julia                     Lubelskie LKKT
III             Muchowska Olga                 Lubelskie LKKT
IV             Balwierz Joanna                  Janowski LKKT

Chłopcy 5 lat i młodsi

KONKURENCJA- KIHON:
Miejsce    Nazwisko i imię               Klub
I               Karchuć Marcel                 Lubelski KKT
II              Skwarzyński Milan             Lubelski KKT
III             Sulowski Maciej                Janowski KKT
IV             Hulicz Adrian                    Lubelski KKT

KONKURENCJA KONKURS SPRAWNOŚCIOWY:
Miejsce    Nazwisko i imię               Klub
I               Przerada Eryk                   Lubelski KKT
II              Wrona Piotr                      Lubelski KKT
III             Hulicz Adrian                     Lubelski KKT
IV             Skwarzyński Milan             Lubelski KKT

Dziewczynki 5 lat i młodsze

KONKURENCJA- KIHON:
Miejsce    Nazwisko i imię              Klub
I               Nizioł Lena                      Lubelski KKT
II              Matylda Dzięsław             Lubelski KKT
III             Król Maria                       Lubelski KKT

KONKURENCJA KONKURS SPRAWNOŚCIOWY:
Miejsce    Nazwisko i imię              Klub
I               Dzięsław Matylda             Lubelski KKT
II              Nizioł Lena                      Lubelski KKT
III             Król Maria                       Lubelski KKT


WYNIKI KATA INDYWIDUALNE 

 


Dziewczynki 7 lat i młodsze 9-8 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię             Klub
I                   Stawnicka Lena               Lubelski KKT
II                  Balwierz Joanna              Janowski KKT
III                 Muchowska Olga             Lubleski KKT
IV                 Kudlicka Magdalena         Tomaszowski KKt

Chłopcy 7 lat i młodsi 9-8 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię             Klub
I                   Maciejewski Wiktor         Lubelski KKT
II                  Wyka Stanisław             Kraśnicki KKT
III                 Rawski Tymon               Janowski KKT
IV                 Michaluk Cezary             Lubelski KKT

Dziewczynki 8-9 lat 9-8 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię             Klub
I                   Mrozik Lena                    KKT Tomaszów Lubelski
II                  Szabat Maja                   KKT Tomaszów Lubelski
III                 Macheta Marika              Zamojski KKT
IV                 Zielińska Sara                 KKT Biłgoraj

Chłopcy 8-9 lat 9-8 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię             Klub
I                   Ćwikła Kacper                Zamojski KKT
II                  Małek Mieszko                Lubelski KKT
III                 Ziomek Michał                Lubelski KKT
IV                 Wojtyła Patryk                KKT Biłgoraj

Dziewczyny 10-11 lat 9-8 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię              Klub
I                   Brodaczewska Lena          Zamojski KKT
II                  Śniegula Anastazja           Lubelski KKT
III                 Balwierz Magdalena         Janowski KKT
IV                 Białek Magdalena KKT      Tomaszów Lubelski

Chłopcy 10-11 lat 9-8 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię              Klub
I                   Krzysztoń Oliwier             Janowski KKT
II                  Dobrzyński Miłosz            Janowski KKT
III                 Olech Leonard                 Kraśnicki KKT
IV                 Młynarski Wiktor              Kraśnicki KKT

Dziewczyny 8-9 lat 7-6 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię              Klub
I                    Kielar Amelia                  KKT Tomaszów Lubelski
II                   Krawczyk Oliwia              KKT Tomaszów Lubelski
III                  Maciejewska Sandra        Lubelski KKT
IV                  Berbeć Anna                   Lubelski KKT

Chłopcy 8-9 lat 7-4 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                 Klub
I                   Szczepanik Szymon             Lubelski KKT
II                  Czech Miłosz                       Kraśnicki KKT
III                 Kania Nikodem                    Janowski KKT
IV                 Pierścionek Dawid               Lubelski KKT

Dziewczyny 10-11 lat 7 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                Klub
I                   Grzechnik Julia                   KKT Tomaszów Lubelski
II                  Sałamaja Maja                  Lubelski KKT
III                 Svarc Nikola                      Zamojski KKT

Chłopcy 10-11 lat 7 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                 Klub
I                   Sieniuta Maksymilian           Lubelski KKT
II                  Wrona Antoni                     Lubelski KKT
III                 Pudło Karol                        UKKT Praga Południe Warszawa

Dziewczyny 12-13 lat 7-6 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                 Klub
I                   Skóra Lena                         Lubelski KKT
II                  Rzęzawa Zofia                    Kraśnicki KKT
III                 Mroczyńska Julia                 KKT Biłgoraj

Chłopcy 12-13 lat 9-6 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                 Klub
I                   Wojtan Maciej                    Janowski KKT
II                  Kasperek Alan                     Lubelski KKT
III                 Wołoszun Bartosz                Lubelski KKT
IV                 Różański Igor                      Lubelski KKT

Dziewczyny 10-11 lat 6 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                  Klub
I                    Mosór Katarzyna                 KKT Tomaszów Lubelski
II                   Lis Zuzanna                        Zamojski KKT
III                  Bondyra Julia                      Zamojski KKT

Chłopcy 10-11 lat 6-4 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                 Klub
I                   Mazur Patryk                      Janowski KKT
II                  Wojno Konrad                    Lubelski KKT
III                 Skóra Rafał                        Lubelski KKT
IV                 Makowski Wiktor                 Lubelski KKT

Dziewczyny 10-11 lat 5-4 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                Klub
I                   Rząd Emilia                        Zamojski KKT
II                  Rawska Maja                     Janowski KKT
III                 Wichowska Marcelina         Zamojski KKT

Dziewczyny 12-13 lat 5-4 kyu i 3-2-1 kyu

Miejsce         Nazwisko i imię                 Klub
I                    Ostrowska Monika               Lubelski KKT
II                   Kącka Gabriela                    Tomaszowska ASW
III                  Ciorgoń Pola                       Lubelski KKT
IV                  Rojek Kamila                      Janowski KKT

Chłopcy 12-13 lat 5-4 kyu i 3-2-1 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                  Klub
I                   Joachimowicz Patryk             Lubelski KKT
II                  Serwatka Karol                    Janowski KKT
III                 Neć Maksymilian                  Tomaszowska ASW
IV                 Bednarz Jakub                      Tomaszowska ASW


WYNIKI KUMITE


Dziewczyny 6-4 kyu i 3-1 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                  Klub
I                   Ciorgoń Pola                        Lubelski KKT
II                  Stępień Nikola                      Lubelski KKT
III                 Kącka Gabriela                     Tomaszowska ASW

Chłopcy 6-4 kyu i 3-1 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                  Klub
I                   Neć Maksymilian                  Tomaszowska ASW
II                  Serwatka Karol                    Janowski KKT
III                 Bednarz Jakub                     Tomaszowska ASW
IV                 Wichowski Gabriel                Zamojski KKT


 

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia, itp.) przedstawione na stronach Lubelskiego Klubu Karate Tradycyjnego w obrębie domeny lublin.karate.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.