• 9- 10-11.12.2022 r., Lublin- Mistrzostwa Świata i Puchar Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym
    9- 10-11.12.2022 r., Lublin- Mistrzostwa Świata i Puchar Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym
  • TRWAJĄ ZAPISY do KLUBU- ZAPRASZAMY :-)
    TRWAJĄ ZAPISY do KLUBU- ZAPRASZAMY :-)

    ZAPISY! - Dołącz do nas! - ZAPRASZAMY ! :-)

  • Trwają ZAPISY do klubu!  BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA SENIORÓW 50 +
    Trwają ZAPISY do klubu! BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA SENIORÓW 50 +
  • Trwają ZAPISY do klubu!
    Trwają ZAPISY do klubu!

    ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • Trwają ZAPISY do klubu!
    Trwają ZAPISY do klubu!

    ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • Trwają ZAPISY do klubu!
    Trwają ZAPISY do klubu!

    ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • Trwają ZAPISY do KLUBU- ZAPRASZAMY ! :-)
    Trwają ZAPISY do KLUBU- ZAPRASZAMY ! :-)
  • Trwają ZAPISY do KLUBU- Dołącz do nas! :-)
    Trwają ZAPISY do KLUBU- Dołącz do nas! :-)
  • ZAPISY- Dołącz do nas! :-)
    ZAPISY- Dołącz do nas! :-)

    ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • Trwają ZAPISY do klubu!
    Trwają ZAPISY do klubu!

    ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • WAKACJE z KARATE - ZAPRASZAMY!
    WAKACJE z KARATE - ZAPRASZAMY!

    ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • Trwają  ZAPISY do klubu!
    Trwają ZAPISY do klubu!

    ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • Z A P I S Y do KLUBU- ZAPRASZAMY :-)
    Z A P I S Y do KLUBU- ZAPRASZAMY :-)
  • ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)
    ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

    ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • Program
    Program "Rodzina Pro- Active"- bezpłatne zajęcia dla RODZIN- ZAPRASZAMY :-)


ZAPISY do grup klubowych - nowy sezon - 2022/2023 - więcej informacji...

9-11.12.2022 r., Lublin - Mistrzostwa Świata i Puchar Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym

 

XXIX Turniej Mikołajkowy w Karate Tradycyjnym
06.12.2020 r., Lublin

  W dniu 06.12.2020 r. w Lublinie został rozegrany XXIX Turniej Mikołajkowy w Karate Tradycyjnym, w którym wzięło udział 134 zawodniczek i zawodników z klubów:
- Klub Karate Tradycyjnego Biłgoraj,
- Janowski Klub Karate Tradycyjnego (Janów Lubelski),
- Kraśnicki Klub Karate Tradycyjnego (Kraśnik),
- Lubelski Klub Karate Tradycyjnego (Lublin, Kalinówka, Świdnik, Przedszkole Entliczek),
- Tomaszowska Akademia Sztuk Walki (Tomaszów Lubelski),
- Klub Karate Tradycyjnego Tomaszów Lubelski,
- Zamojski Klub Karate Tradycyjnego " Renesans" (Zamość)
- Uczniowski Klub Karate Tradycyjnego Praga Południe w Warszawie.

    Podczas turnieju rozegrano łącznie 33 konkurencje w kategoriach wiekowych od przedszkolaków do 13 lat: kata, kumite, konkurs dla początkujących " Pierwszy krok"; z podziałem na wiek, poziom zaawansowania oraz płeć.
Najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach otrzymali puchary (m-ca 1), za miejsca 1-4 medale, a wszyscy startujący: dyplomy za udział, paczki pełne łakoci od św. Mikołaja oraz upominek w postaci kubka okolicznościowego. Zawodnicy początkujący otrzymali dodatkowo medal za udział - za odwagę.

Organizatorem turnieju był Lubelski Związek Karate Tradycyjnego, a gospodarzem Lubelski Klub Karate Tradycyjnego.
Impreza zorganizowana została przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Lublin.

Fotorelacja- Facebook:
https://www.facebook.com/media/set/?vanity=884612984951855&set=a.3544547078958419
https://www.facebook.com/karatetradycyjnekrasnik/photos/pcb.1511400185723355/1511397182390322
https://www.facebook.com/884612984951855/videos/765840450676995
https://www.facebook.com/100616984830411/videos/234949154711882

 


WYNIKI PIERWSZY KROK



dziewczynki 10-13 lat

KONKURENCJA- KIHON:
Miejsce    Nazwisko i imię              Klub
I               Brodaczewska Lena         Zamojski KKT Renesans
II              Rikeva Andrea                 Lubelski KKT
III             Białek Magdalena KKT      Tomaszów Lubelski
IV             Piekutowska Aleksandra   Lubelski KKT

KONKURENCJA KONKURS SPRAWNOŚCIOWY:
Miejsce    Nazwisko i imię             Klub
I               Brodaczewska Lena         Zamojski KKT Renesans
II              Białek Magdalena            KKT Tomaszów Lubelski
III             Rikeva Andrea                 Lubelski KKT
IV             Piekutowska Aleksandra   Lubelski KK

Chłopcy 8-9 lat

KONKURENCJA- KIHON:
Miejsce    Nazwisko i imię             Klub
I               Olech Leonard                Kraśnicki KKT
II              Borys Hubert                   Lubelski KKT
III             Muzyka Patryk                 Lubelski KKT
IV             Kowalski Wiktor              Lubelski KKT

KONKURENCJA KONKURS SPRAWNOŚCIOWY:
Miejsce    Nazwisko i imię              Klub
I               Martyniuk Oliwier             Lubelski KKT
II              Muzyka Patryk                 Lubelski KKT
III             Borys Hubert                   Lubelski KKT
IV             Kowalski Wiktor               Lubelski KKT

Dziewczynki 8-9 lat

KONKURENCJA- KIHON:
Miejsce    Nazwisko i imię             Klub
I               Tomala Joanna               UKKT Praga Południe Warszawa
II              Kozłowska Emilia            UKKT Praga Południe Warszawa
III             Furman Maja                  KKT Biłgoraj
IV             Jaremko Oliwia               KKT Tomaszów Lubelski

KONKURENCJA KONKURS SPRAWNOŚCIOWY:
Miejsce    Nazwisko i imię             Klub
I               Kozłowska Emilia            UKKT Praga Południe Warszawa
II              Tomala Joanna               UKKT Praga Południe Warszawa
III             Jaremko Oliwia               KKT Tomaszów Lubelski
IV             Śniegula Anastazja          Lubelski LKKT

Chłopcy 6-7 lat

KONKURENCJA- KIHON:
Miejsce    Nazwisko i imię              Klub
I               Wójcik Bartłomiej            Lubelski KKT
II              Ciorgoń Alan                   Lubelski KKT
III             Rawski Tymon                 Janowski KKT
IV             Michaluk Cezary               Lubelski KKT

KONKURENCJA KONKURS SPRAWNOŚCIOWY:
Miejsce    Nazwisko i imię              Klub
I               Sawczuk Hubert               Kraśnicki LKKT
II              Sokołowski Aleksander     Lubelski LKKT
III             Rudnicki Maciej                UKKT Praga Południe Warszawa
IV             Rawski Tymon                 Janowski KKT

Dziewczynki 6-7 lat

KONKURENCJA- KIHON:
Miejsce     Nazwisko i imię              Klub
I                Stawnicka Lena                Lubelski LKKT
II               Król Anna                        Janowski KKT
III              Dycha Joanna                  Janowski KKT
IV              Zbrońska Julia                  Lubelski KKT

KONKURENCJA KONKURS SPRAWNOŚCIOWY:
Miejsce    Nazwisko i imię                 Klub
I               Nizio Michalina                    Lubelskie LKKT
II              Zbrońska Julia                     Lubelskie LKKT
III             Muchowska Olga                 Lubelskie LKKT
IV             Balwierz Joanna                  Janowski LKKT

Chłopcy 5 lat i młodsi

KONKURENCJA- KIHON:
Miejsce    Nazwisko i imię               Klub
I               Karchuć Marcel                 Lubelski KKT
II              Skwarzyński Milan             Lubelski KKT
III             Sulowski Maciej                Janowski KKT
IV             Hulicz Adrian                    Lubelski KKT

KONKURENCJA KONKURS SPRAWNOŚCIOWY:
Miejsce    Nazwisko i imię               Klub
I               Przerada Eryk                   Lubelski KKT
II              Wrona Piotr                      Lubelski KKT
III             Hulicz Adrian                     Lubelski KKT
IV             Skwarzyński Milan             Lubelski KKT

Dziewczynki 5 lat i młodsze

KONKURENCJA- KIHON:
Miejsce    Nazwisko i imię              Klub
I               Nizioł Lena                      Lubelski KKT
II              Matylda Dzięsław             Lubelski KKT
III             Król Maria                       Lubelski KKT

KONKURENCJA KONKURS SPRAWNOŚCIOWY:
Miejsce    Nazwisko i imię              Klub
I               Dzięsław Matylda             Lubelski KKT
II              Nizioł Lena                      Lubelski KKT
III             Król Maria                       Lubelski KKT


WYNIKI KATA INDYWIDUALNE 

 


Dziewczynki 7 lat i młodsze 9-8 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię             Klub
I                   Stawnicka Lena               Lubelski KKT
II                  Balwierz Joanna              Janowski KKT
III                 Muchowska Olga             Lubleski KKT
IV                 Kudlicka Magdalena         Tomaszowski KKt

Chłopcy 7 lat i młodsi 9-8 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię             Klub
I                   Maciejewski Wiktor         Lubelski KKT
II                  Wyka Stanisław             Kraśnicki KKT
III                 Rawski Tymon               Janowski KKT
IV                 Michaluk Cezary             Lubelski KKT

Dziewczynki 8-9 lat 9-8 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię             Klub
I                   Mrozik Lena                    KKT Tomaszów Lubelski
II                  Szabat Maja                   KKT Tomaszów Lubelski
III                 Macheta Marika              Zamojski KKT
IV                 Zielińska Sara                 KKT Biłgoraj

Chłopcy 8-9 lat 9-8 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię             Klub
I                   Ćwikła Kacper                Zamojski KKT
II                  Małek Mieszko                Lubelski KKT
III                 Ziomek Michał                Lubelski KKT
IV                 Wojtyła Patryk                KKT Biłgoraj

Dziewczyny 10-11 lat 9-8 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię              Klub
I                   Brodaczewska Lena          Zamojski KKT
II                  Śniegula Anastazja           Lubelski KKT
III                 Balwierz Magdalena         Janowski KKT
IV                 Białek Magdalena KKT      Tomaszów Lubelski

Chłopcy 10-11 lat 9-8 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię              Klub
I                   Krzysztoń Oliwier             Janowski KKT
II                  Dobrzyński Miłosz            Janowski KKT
III                 Olech Leonard                 Kraśnicki KKT
IV                 Młynarski Wiktor              Kraśnicki KKT

Dziewczyny 8-9 lat 7-6 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię              Klub
I                    Kielar Amelia                  KKT Tomaszów Lubelski
II                   Krawczyk Oliwia              KKT Tomaszów Lubelski
III                  Maciejewska Sandra        Lubelski KKT
IV                  Berbeć Anna                   Lubelski KKT

Chłopcy 8-9 lat 7-4 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                 Klub
I                   Szczepanik Szymon             Lubelski KKT
II                  Czech Miłosz                       Kraśnicki KKT
III                 Kania Nikodem                    Janowski KKT
IV                 Pierścionek Dawid               Lubelski KKT

Dziewczyny 10-11 lat 7 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                Klub
I                   Grzechnik Julia                   KKT Tomaszów Lubelski
II                  Sałamaja Maja                  Lubelski KKT
III                 Svarc Nikola                      Zamojski KKT

Chłopcy 10-11 lat 7 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                 Klub
I                   Sieniuta Maksymilian           Lubelski KKT
II                  Wrona Antoni                     Lubelski KKT
III                 Pudło Karol                        UKKT Praga Południe Warszawa

Dziewczyny 12-13 lat 7-6 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                 Klub
I                   Skóra Lena                         Lubelski KKT
II                  Rzęzawa Zofia                    Kraśnicki KKT
III                 Mroczyńska Julia                 KKT Biłgoraj

Chłopcy 12-13 lat 9-6 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                 Klub
I                   Wojtan Maciej                    Janowski KKT
II                  Kasperek Alan                     Lubelski KKT
III                 Wołoszun Bartosz                Lubelski KKT
IV                 Różański Igor                      Lubelski KKT

Dziewczyny 10-11 lat 6 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                  Klub
I                    Mosór Katarzyna                 KKT Tomaszów Lubelski
II                   Lis Zuzanna                        Zamojski KKT
III                  Bondyra Julia                      Zamojski KKT

Chłopcy 10-11 lat 6-4 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                 Klub
I                   Mazur Patryk                      Janowski KKT
II                  Wojno Konrad                    Lubelski KKT
III                 Skóra Rafał                        Lubelski KKT
IV                 Makowski Wiktor                 Lubelski KKT

Dziewczyny 10-11 lat 5-4 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                Klub
I                   Rząd Emilia                        Zamojski KKT
II                  Rawska Maja                     Janowski KKT
III                 Wichowska Marcelina         Zamojski KKT

Dziewczyny 12-13 lat 5-4 kyu i 3-2-1 kyu

Miejsce         Nazwisko i imię                 Klub
I                    Ostrowska Monika               Lubelski KKT
II                   Kącka Gabriela                    Tomaszowska ASW
III                  Ciorgoń Pola                       Lubelski KKT
IV                  Rojek Kamila                      Janowski KKT

Chłopcy 12-13 lat 5-4 kyu i 3-2-1 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                  Klub
I                   Joachimowicz Patryk             Lubelski KKT
II                  Serwatka Karol                    Janowski KKT
III                 Neć Maksymilian                  Tomaszowska ASW
IV                 Bednarz Jakub                      Tomaszowska ASW


WYNIKI KUMITE


Dziewczyny 6-4 kyu i 3-1 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                  Klub
I                   Ciorgoń Pola                        Lubelski KKT
II                  Stępień Nikola                      Lubelski KKT
III                 Kącka Gabriela                     Tomaszowska ASW

Chłopcy 6-4 kyu i 3-1 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                  Klub
I                   Neć Maksymilian                  Tomaszowska ASW
II                  Serwatka Karol                    Janowski KKT
III                 Bednarz Jakub                     Tomaszowska ASW
IV                 Wichowski Gabriel                Zamojski KKT


 

Z A P I S Y

2022

KARATE DLA:

DZIECI
MŁODZIEŻY
DOROSŁYCH

INFO:

537110104, 507197540


Zapraszamy na klubową stronę na Facebooku!


Karate Tradycyjne Lublin


Urząd Miasta Lublin


Urząd Marszałkowski

1861664
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Cały okres
1031
434
4402
3509
8864
1861664


 

"Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy wsparciu finansowemu Miasta Lublin"

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia, itp.) przedstawione na stronach Lubelskiego Klubu Karate Tradycyjnego w obrębie domeny lublin.karate.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.