• 9- 10-11.12.2022 r., Lublin- Mistrzostwa Świata i Puchar Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym
    9- 10-11.12.2022 r., Lublin- Mistrzostwa Świata i Puchar Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym
  • TRWAJĄ ZAPISY do KLUBU- ZAPRASZAMY :-)
    TRWAJĄ ZAPISY do KLUBU- ZAPRASZAMY :-)

    ZAPISY! - Dołącz do nas! - ZAPRASZAMY ! :-)

  • Trwają ZAPISY do klubu!  BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA SENIORÓW 50 +
    Trwają ZAPISY do klubu! BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA SENIORÓW 50 +
  • Trwają ZAPISY do klubu!
    Trwają ZAPISY do klubu!

    ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • Trwają ZAPISY do klubu!
    Trwają ZAPISY do klubu!

    ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • Trwają ZAPISY do klubu!
    Trwają ZAPISY do klubu!

    ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • Trwają ZAPISY do KLUBU- ZAPRASZAMY ! :-)
    Trwają ZAPISY do KLUBU- ZAPRASZAMY ! :-)
  • Trwają ZAPISY do KLUBU- Dołącz do nas! :-)
    Trwają ZAPISY do KLUBU- Dołącz do nas! :-)
  • ZAPISY- Dołącz do nas! :-)
    ZAPISY- Dołącz do nas! :-)

    ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • Trwają ZAPISY do klubu!
    Trwają ZAPISY do klubu!

    ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • WAKACJE z KARATE - ZAPRASZAMY!
    WAKACJE z KARATE - ZAPRASZAMY!

    ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • Trwają  ZAPISY do klubu!
    Trwają ZAPISY do klubu!

    ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • Z A P I S Y do KLUBU- ZAPRASZAMY :-)
    Z A P I S Y do KLUBU- ZAPRASZAMY :-)
  • ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)
    ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

    ZAPISY!- Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • Program
    Program "Rodzina Pro- Active"- bezpłatne zajęcia dla RODZIN- ZAPRASZAMY :-)


ZAPISY do grup klubowych - nowy sezon - 2022/2023 - więcej informacji...

9-11.12.2022 r., Lublin - Mistrzostwa Świata i Puchar Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym

MINISTERSTWO anty SPORTU

Szanowni Państwo,

     "Nasze" Państwo uważa, że ćwiczący sporty nieolimpijskie mają być traktowani gorzej, jako druga kategoria ludzi!
Patrząc codziennie na dzieci, które trenują karate tradycyjne, na ich pasję do sportu, zaangażowanie, pracę i wysiłek - niestety nie możemy się z tym zgodzić!
Nie są gorsze do innych dzieci !
STOP DYSKRYMINACJI !

JEŻELI NIE ZGADZASZ SIĘ Z DYSKRYMINACJA RÓWNIEŻ NASZEGO ŚRODOWISKA:
polub na Facebooku profil Ministerstwo anty Sportu : 

Więcej na profilu Facebook Ministerstwo anty Sportu 

(https://www.facebook.com/pages/Ministerstwo-anty-Sportu/683223365122745?fref=ts)

 

TEKST z profilu FB MINISTERSTWO anty SPORTU:

"Lista hańby
16 czerwca 2015 o 14:52

Poniżej prezentujemy listę 232 posłów, którzy w piątek 12 czerwca (głosowanie nr 10) postanowili zrujnować przyszłość tysiącom młodym polskim sportowcom.

Głosami Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego, bardzo dużej grupie zawodników odebrane zostało prawo do ubiegania się o stypendia i nagrody sportowe za wybitne wyniki międzynarodowe, prawo do walczenia o oficjalne tytuły Mistrzów Polski, prawo do zdobywania klas sportowych uznawanych na wyższych uczelniach i w samorządach, prawo do kwalifikowania się do oficjalnych kadr narodowych i tym samym nieodpłatnego lub współfinansowanego reprezentowania własnej Ojczyzny na mistrzostwach świata i Europy.
W ostatni piątek po blisko dwuletniej batalii w komisjach i podkomisjach, pomimo opinii Biura Analiz Sejmowych, pomimo apeli strony społecznej oraz posłów opozycji jak również niektórych posłów rządzącej koalicji, nawet pomimo stanowiska sejmowej komisji, tysiącom ciężko trenującym dzieciakom i ich starszym kolegom odebrane zostały prawa do bycia pełnoprawnymi sportowcami tym samym do bycia pełnoprawnymi obywatelami we własnym kraju.
Ważne aby pamiętać, że Posłowie Prawa i Sprawiedliwości, Zjednoczonej Prawicy jak również Sojuszu Lewicy Demokratycznej poparli propozycje Sejmowej Komisji Kultury Fizycznej, Turystyki i Sportu, które wychodziły naprzeciw oczekiwaniom strony społecznej i pozwalały na dalsze skuteczne upowszechnianie sportu dzieci i młodzieży.

To czy ostatecznie z mapy Polskich Związków Sportowych znikną tak prężne i przede wszystkim tak zasłużone dla polskiego sportu związki jak m.in.:
Polski Związek Karate Tradycyjnego (rok założenia 1997) - 30 tyś ćwiczących,
Polski Związek Kickboxingu (rok założenia 1989) - 25 tyś ćwiczących,
Polski Związek Taekwon-do (rok założenia 1991) - 12 tyś ćwiczących,
Polski Związek Kulturystyki i Trójboju Siłowego (rok założenia 1989) - 40 tyś ćwiczących,
zależy od Senatorów RP, od podpisu Prezydenta RP i od władz Ministerstwa Sportu i Turystyki. Przed nami jesienne wybory i to przede wszystkim od nas samych zależy kto dalej będzie rządził polskim sportem.

Lista posłów głosujących przeciwko upowszechnianiu sportu w najpopularniejszych dyscyplinach nieolimpijskich (głosowanie nr 10 z dnia 12.06.2015 r.)

Platforma Obywatelska:

1. Achinger Elżbieta

2. Arkit Tadeusz

3. Arłukowicz Bartosz

4. Arndt Paweł

5. Augustyn Urszula

6. Aziewicz Tadeusz

7. Biernacki Marek

8. Biernat Andrzej

9. Blanik Leszek

10. Bobowska Joanna

11. Borowczak Jerzy

12. Brejza Krzysztof

13. Brzezinka Jacek

14. Bublewicz Beata

15. Budka Borys

16. Budnik Jerzy

17. Bukiewicz Bożenna

18. Butryn Renata

19. Charłampowicz Jarosław

20. Chmielewski Stanisław

21. Cichoń Janusz

22. Ciemniak Grażyna

23. Cieśliński Piotr

24. Cycoń Marian

25. Czaplicka Barbara

26. Czechyra Czesław

27. Czernow Zofia

28. Czerwiński Andrzej

29. Czeszejko-Sochacka Ewa

30. Dąbrowska Alicja

31. Drozd Ewa

32. Dunin Artur

33. Durka Zenon

34. Dzięcioł Janusz

35. Dzikowski Waldy

36. Fedorowicz Jerzy

37. Fiedler Arkady

38. Gadowski Krzysztof

39. Gapińska Elżbieta

40. Gawłowski Stanisław

41. Gądek Lidia

42. Gąsior-Marek Magdalena

43. Gelert Elżbieta

44. Gierada Artur

45. Gluza Czesław

46. Głogowski Tomasz

47. Grabarczyk Cezary

48. Grad Mariusz

49. Grupiński Rafał
50. Gut-Mostowy Andrzej

51. Halicki Andrzej

52. Hall Katarzyna

53. Hanajczyk Agnieszka

54. Henczyca Bożena

55. Hok Marek

56. Hoppe Teresa

57. Huskowski Stanisław

58. Jagła Robert

59. Janik Renata

60. Janyska Maria Małgorzata

61. Jarmuziewicz Tadeusz

62. Jaros Michał

63. Jastrzębski Leszek

64. Kaczor Roman

65. Kamińska Bożena

66. Kania Andrzej

67. Karpiński Grzegorz

68. Karpiński Włodzimierz

69. Kaźmierczak Jan

70. Kluzik-Rostkowska Joanna

71. Kłosin Krystyna

72. Kochan Magdalena

73. Kolenda-Łabuś Brygida

74. Kołacz-Leszczyńska Agnieszka

75. Kołodziej Ewa

76. Konwiński Zbigniew

77. Kopaczewska Domicela

78. Korzeniowski Leszek

79. Kosecki Roman Jacek

80. Kowalski Sławomir

81. Kozaczyński Jacek

82. Kozdroń Jerzy

83. Kozłowska Iwona

84. Krajewska Ligia

85. Kropiwnicki Robert

86. Królikowska-Kińska Elżbieta

87. Krysztofiak Przemysław

88. Krząkała Marek

89. Kucharski Cezary

90. Kulas Jan

91. Kulesza Tomasz

92. Lamczyk Stanisław

93. Lassota Józef

94. Lenz Tomasz

95. Leszczyna Izabela

96. Litwiński Arkadiusz

97. Łapiński Marek

98. Ławrynowicz Zofia

99. Maciaszek Robert

100. Małecka-Libera Beata

101. Marczułajtis-Walczak Jagna

102. Matusik-Lipiec Katarzyna

103. Mężydło Antoni

104. Miller Rajmund

105. Młyńczak Aldona

106. Mroczek Czesław

107. Mrzygłocka Izabela Katarzyna

108. Mucha Joanna

109. Munyama Killion

110. Naguszewski Tadeusz

111. Nemś Anna

112. Neumann Sławomir

113. Niedziela Dorota

114. Niemczyk Małgorzata

115. Niesiołowski Stefan

116. Nowak Tomasz Piotr

117. Nykiel Mirosława

118. Okła-Drewnowicz Marzena

119. Okrągły Janina

120. Olechowska Alicja

121. Olszewski Paweł

122. Orzechowski Andrzej

123. Orzechowski Maciej

124. Oświęcimski Konstanty

125. Pacelt Zbigniew

126. Pahl Witold

127. Papke Paweł

128. Pępek Małgorzata

129. Piechota Sławomir Jan

130. Pierzchała Elżbieta Apolonia

131. Pietraszewska Danuta

132. Pietrzczyk Lucjan Marek

133. Pięta Jarosław

134. Piotrowska Teresa

135. Plocke Kazimierz

136. Pluta Mirosław

137. Pomaska Agnieszka

138. Poręba Marek

139. Raczkowski Damian

140. Radziszewska Elżbieta

141. Raniewicz Grzegorz

142. Raś Ireneusz

143. Rozpondek Halina

144. Rutkowska Dorota

145. Rutnicki Jakub

146. Rząsa Marek

147. Rzymełka Jan

148. Sibińska Krystyna

149. Siedlaczek Henryk

150. Sikorski Radosław

151. Skowrońska Krystyna

152. Sławiak Bożena

153. Sługocki Waldemar

154. Sosna Aleksander

155. Stachowicz Katarzyna

156. Staroń Lidia

157. Suchowiejko Wiesław

158. Suski Paweł

159. Sycz Miron

160. Szczerba Michał

161. Sztolcman Grzegorz

162. Szumilas Krystyna

163. Szydłowska Bożena

164. Szymański Tomasz

165. Śledzińska-Katarasińska Iwona

166. Święcicki Marcin

167. Świło Teresa

168. Tomański Piotr

169. Tomaszak-Zesiuk Irena

170. Tomaszewski Jan

171. Tomczak Jacek

172. Tomczyk Cezary

173. Trybuś-Cieślar Aleksandra

174. Tusk Łukasz

175. Tyszkiewicz Robert

176. Van der Coghen Piotr

177. Vincent-Rostowski Jan

178. Wardzała Robert

179. Wielichowska Monika

180. Witczak Mariusz

181. Wojnarowski Norbert

182. Wolak Ewa

183. Woźniak Małgorzata

184. Wójcik Marek

185. Zakrzewska Jadwiga

186. Zaremba Renata

187. Zawadzki Ryszard

188. Zieliński Maciej

189. Ziemniak Wojciech

190. Żmijan Stanisław

191. Żmuda-Trzebiatowska Ewa

Polskie Stronnictwo Ludowe:

1. Bodio Bartłomiej

2. Borawski Edmund

3. Borkowski Krzysztof

4. Bramora Artur

5. Bury Jan

6. Dębski Artur

7. Dziadzio Dariusz Cezar

8. Godson John Abraham

9. Gos Marek

10. Grzeszczak Eugeniusz Tomasz

11. Kalemba Stanisław

12. Kasprzak Mieczysław

13. Kłopotek Eugeniusz

14. Kmiecik Henryk

15. Łopata Jan

16. Makowski Tomasz

17. Nawrocka Elżbieta

18. Ozga Krystyna

19. Pacholski Michał Tomasz

20. Pasławska Urszula

21. Pawlak Mirosław

22. Piechociński Janusz

23. Racki Józef

24. Sawicki Marek

25. Smolarz Henryk

26. Sosnowski Zbigniew

27. Stefaniuk Franciszek Jerzy

28. Sztorc Andrzej

29. Szymiec-Raczyńska Halina

30. Tokarska Genowefa

31. Walkowski Piotr

32. Zgorzelski Piotr

33. Zych Józef

34. Żelichowski Stanisław

Niezrzeszeni:

1. Galla Ryszard

2. Górski Tomasz

3. Jagiełło Jarosław Tomasz

4. Poznański Marek

5. Rozenek Andrzej

6. Ziętek Jerzy"

Z A P I S Y

2022

KARATE DLA:

DZIECI
MŁODZIEŻY
DOROSŁYCH

INFO:

537110104, 507197540


Zapraszamy na klubową stronę na Facebooku!


Karate Tradycyjne Lublin


Urząd Miasta Lublin


Urząd Marszałkowski

1883763
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Cały okres
128
160
288
11124
14484
1883763


 

"Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy wsparciu finansowemu Miasta Lublin"

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia, itp.) przedstawione na stronach Lubelskiego Klubu Karate Tradycyjnego w obrębie domeny lublin.karate.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.