Z A P I S Y
2022

KARATE DLA:

DZIECI
MŁODZIEŻY
DOROSŁYCH

INFO:

537110104, 507197540

ZAPRASZAMY

                                                                                    


AKTYWNY SENIOR - KARATE 50+

AKTYWNY SENIOR - KARATE 50+

 


Urząd Miasta Lublin


Urząd Marszałkowski

 

 

1807030
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Last Week
W tym miesiącu
Last Month
Cały okres
49
199
984
1802775
6513
8134
1807030

 

 

"MATSURI - PIKNIK Z KULTURĄ JAPOŃSKĄ".
CAŁA JAPONIA NA TORWARZE!

Warszawa, 30.05.2015r. (sobota)

30 maja na warszawskim Torwarze zapanuje duch Japonii. Całodniowy festiwal „Matsuri – Piknik z Kulturą Japońską” to impreza rodzinna, która zapewni mieszkańcom stolicy wiele atrakcji. Organizowana jest przez Związek Pracodawców SHOKOKAI, Klub Japoński w Polsce i Ambasadę Japonii. Wstęp jest bezpłatny.

Matsuri, czyli festiwal, to nieodłączny element kultury japońskiej, a jest ich tak wiele, że praktycznie każdego dnia w jakimś zakątku kraju odbywa się przynajmniej jeden. To niezwykle barwne wydarzenia z paradami, występami tanecznymi i muzycznymi oraz oczywiście dobrym jedzeniem. Organizowane są przez lokalne społeczności. Warszawskie „Matsuri” to wynik współpracy Japończyków mieszkających w Polsce i polskich entuzjastów kultury japońskiej.

W tym roku również i my mamy zaszczyt wziąć udział w tym wielkim wydarzeniu, podczas którego wszelkimi możliwymi sposobami będziemy promować karate tradycyjne ! Z dumą Lubelski Klub Karate Tradycyjnego reprezentować będą zarówno instruktorzy jak i zawodnicy klubu na czele z sensei Andrzejem Maciejewskim, przedstawiając m.in. elementy karate tradycyjnego na wysokim poziomie. Planujemy również pokazać wszystkim dobytek PZKT - Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki "Dojo Stara Wieś"! Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy zaangażowani w tak ważne dla środowiska karate przedsięwzięcie.

Mamy nadzieję, że również Państwo znajdą chwilę czasu, aby pokibicować naszym podopiecznym ! :-)

PROGRAM:
http://www.pl.emb-japan.go.jp/kultura/Matsuri2015/program.html

MAPKA:
http://www.pl.emb-japan.go.jp/kultura/Matsuri2015/mapka.html

Serdecznie wszystkich zapraszamy !!!

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia, itp.) przedstawione na stronach Lubelskiego Klubu Karate Tradycyjnego w obrębie domeny lublin.karate.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.