Z A P I S Y
2022

KARATE DLA:

DZIECI
MŁODZIEŻY
DOROSŁYCH

INFO:

537110104, 507197540

ZAPRASZAMY

                                                                                    






AKTYWNY SENIOR - KARATE 50+

AKTYWNY SENIOR - KARATE 50+

 


Urząd Miasta Lublin


Urząd Marszałkowski

 

 

1805719
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Last Week
W tym miesiącu
Last Month
Cały okres
115
2197
2944
1800320
5202
8134
1805719

 

Już jutro poznamy zwycięzców tegorocznej edycji Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego ORLEN 2018. 28 kwietnia w Biłgoraju o godz. 14.00 rozegrany zostanie trzeci – finałowy turniej ligowy. Karatecy walczą o start w VIII Pucharze Europy w Tradycyjnym Karate-do ORLEN 2018. 

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji zawodników

 

 

 

 

1. Klaudia Mleko 2 DAN

klub: Krakowski Klub Karate Tradycyjnego 

trener: Rafał Wajda

osiągniecia: Mistrzostwo Świata Młodzieżowców w Fukugo 2016 Kraków 

staż treningowy: 12 lat 

inne: Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.Roksana Sadowska 2 DAN

Klub: Klub Karate Tradycyjnego KUMADE w Toruniu

Trener: Anna Kulczyńska

Osiagnięcia: Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym Kraków ORLEN, Kraków, 2016, 1 miejsce - Kumite indywidualne kobiet (młodzieżowcy); XXVII Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym ORLEN, Sopot, 2016, 1 miejsce w Kumite indywidualne i ko-go kumite kobiet (młodzieżowcy) 
XXXIII Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym, Kluż-Napoka (Rumunia), 2017, 1 miejsce - Kumite drużynowe kobiet 

staż treningowy: 10 lat

inne: interesuje się grafiką i sztuką wizualną;

studia: studentka na UMK w Toruniu na Wydziale Sztuk Pięknych, kierunek- Sztuka Mediów i Edukacja Wizualna 

 

 

 

 

3.Maria Sowa 3 DAN

Klub: MUKS Bytom

Trener: Janusz Sowa

staż treningowy: 17 lat

osiagnęcia: 1 miejsce w kata drużynowym  XVI Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym ITKF, Łódź 2012

inne: magister fizjoterapii AWF Katowice

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Alicja Zalecińska 1 DAN

Klub: Kluczborski Klub Karate Tradycyjnego

Trener: Janusz Olech

Staż treningowy: 17 lat

Osiągnięcia: Mistrz Polski w fuku-go kobiet młodzieżowców, Włocławek 2015 r.Mistrz Polski w kumite indywidualnym kobiet młodzieżowców, Włocławek 2015 r.Vicemistrz Polski w kata indywidualnym kobiet młodzieżowców, Włocławek 2015 r.

Inne: Inżynier Żywienia Człowieka, kontynuacja studiów dziennych magisterskich na tym samym kierunku w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie; tańczy dancehall i house od 4 lat.

 

 

 

 

 

 

5. Aleksandra Politowicz 1 DAN

klub: Akademia Karate Tradycyjnego SAMURAJ Gniezno

trener: Andrzej Zarzeczny,

staż treningowy: 14 lat,

osiagnięcia: VII Mistrzostwa Świata w Karate FUDOKAN -II miejsce fuku-go, 2017 rok, Cluj Napoca Rumunia; Otwarte Klubowe Mistrzostwa Europy w Tradycyjnym Karate-Do ORLEN 2017- II miejsce kata drużynowe, 2017 rok, Lublin;Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym-I miejsce kata drużynowe, 2013 rok, Warszawa.

inne: studentka II roku Politechniki Poznańskiej na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska, kierunek – budownictwo; pasje: karate tradycyjne, jeździectwo konne, narciarstwo, nauki ścisłe.

 

 

 

 

 

 

 

 

6.Konrad Kardas 2 DAN

Klub:  Kluczborski Klub Karate Tradycyjnego,

Trener:Andrzej Olech,

staż treningowy: 16 lat,

osiagnięcia:  Mistrzostwo świata (Kraków , 2016r.), Mistrzostwo Europy (Rumunia , 2017r.),

inne: student Politechniki Opolskiej na Wydziale Wychowanie Fizyczne i Fizjoterapia kierunek Wychowanie Fizyczne III rok; pasjonuje się Karate Tradycyjnym oraz łowiectwem.

 

 

 

 

 

 

7. Wiktor Staszak 1 DAN

Klub: AKT ,,Niepołomice''

Trener: Paweł Janusz, Michał Janusz,

staż treningowy: 15 lat,

osiagnięcia: zdobywca Pucharu Świata Łódź 2017,złoty medal Mistrzostw Europy (fukugo), Rumunia 2017,złoty medal Mistrzostw Europy (kata druż), Rumunia 2017,złoty medal Pucharu Świata KWF na Malcie (kumite druż.) 2017.

 

 

 

 

 

 

8. Michał Sowa 2 DAN,

klub: MUKS Bytom,

trener: Janusz Sowa 

staż treningowy: 17 lat,

osiagnięcia:Mistrzostwa Europy, Cluj-Napoka 2017, 1 miejsce w konkurencji Fuku-go; Mistrzostwa Świata, Kraków 2016, 1 miejsce w konkurencji Kata młodzieżowców

inne: student zarzadzania; pasje: historia, teleturniejami wiedzowymi.

 

 

 

 

 

 

9.Dawid Rojowski 1 DAN

klub: Kluczborski Klub Karate Tradycyjnego

trener: Andrzej Olech,

staż treningowy: 14 lat,

osiagnięcia: Aktualny podwójny mistrz świata(kumite indywidualne oraz drużynowe), Vicemistrz Europy w kumite indywidulanym i Mistrz Europy w kumite drużynowym.

 

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia, itp.) przedstawione na stronach Lubelskiego Klubu Karate Tradycyjnego w obrębie domeny lublin.karate.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.