Z A P I S Y

2018

                                                                   https://lublinkarate.sportsmanago.pl/rekrutacja

kalendarz 2018






AKTYWNY SENIOR - KARATE 50+

AKTYWNY SENIOR - KARATE 50+

 


Urząd Miasta Lublin


Urząd Marszałkowski

1317736
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Last Week
W tym miesiącu
Last Month
Cały okres
376
1399
4575
1310925
11068
12129
1317736

WYNIKI MISTRZOSTW

WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO 2019

Lublin, 19 maja 2019 r. 


W niedzielę 19 maja 2019 r., w Lublinie, odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2019 w Karate Tradycyjnym. W zawodach brało udział 40 zawodników (seniorów, młodzieżowców, juniorów i juniorów młodszych) z 8 klubów z województwa lubelskiego. Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2019 były jednocześnie eliminacjami do XXX Mistrzostw Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Tradycyjnym Karate-do.

 Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2019 były współfinansowane przez Urząd Marszałkowski w Lublinie. 

 

 

 

WYNIKI MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO 2019
     
     
SENIORZY (21 lat i więcej)  3 kyu i wyższe stopnie - mężczyźni
     
KATA INDYWIDUALNE  
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Cezary Osieł Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2. Michał Pyszniak Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
3. Artur Łój Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
4. Mikołaj Ciosek Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
     
     
KUMITE INDYWIDUALNE  
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Mikołaj Ciosek Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2. Michał Pyszniak Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
3. Cezary Osieł Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
4. Artur Łój Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
     
     
FUKU-GO    
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Mikołaj Ciosek Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2. Cezary Osieł Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
3. Michał Pyszniak Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
4. Artur Łój Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
     
MŁODZIEŻOWCY (18-20 lat)  3 kyu i wyższe stopnie - mężczyźni
     
KATA INDYWIDUALNE  
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Patryk Jarosz Biłgorajski Klub Karate Tradycyjnego
2. Wojciech Kukiełka Biłgorajski Klub Karate Tradycyjnego
     
     
KUMITE INDYWIDUALNE  
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Patryk Jarosz Biłgorajski Klub Karate Tradycyjnego
     
FUKU-GO    
miejsce imię i nazwisko klub
1. Patryk Jarosz Biłgorajski Klub Karate Tradycyjnego
     
     
MŁODZIEŻOWCY (18-20 lat)  3 kyu i wyższe stopnie - kobiety
     
KATA INDYWIDUALNE  
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Paulina Tutka Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2. Katarzyna Goch Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
3. Wioleta Szerafin Zamojski Klub Karate Tradycyjnego
4. Klaudia Tor Tomaszowski Klub Karate Tradycyjnego
     
     
KUMITE INDYWIDUALNE  
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Paulina Tutka Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2. Katarzyna Goch Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
3. Wioleta Szerafin Zamojski Klub Karate Tradycyjnego
     
     
FUKU-GO    
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Katarzyna Goch Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2. Paulina Tutka Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
3. Wioleta Szerafin Zamojski Klub Karate Tradycyjnego
     
     
SENIORZY I MŁODZIEŻOWCY - konkurencje drużynowe
     
     
KUMITE DRUŻYNOWE - mężczyźni  
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Mikołaj Ciosek, Artur Łój, Cezary Osieł, Michał Pyszniak Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
     
     
KATA DRUŻYNOWE - mężczyźni  
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Mikołaj Ciosek, Cezary Osieł, Michał Pyszniak Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
     
     
EN-BU - mężczyźni  
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Cezary Osieł, Artur Łój Lubelski  Klub Karate Tradycyjnego
2. Patryk Jarosz, Wojciech Kukiełka Biłgorajski Klub Karate Tradycyjnego
     
     
JUNIORZY (16-17) 3 kyu i wyższe stopnie - mężczyźni
     
KATA INDYWIDUALNE  
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Jakub Malec Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2. Piotr Sobczyński Biłgorajski Klub Karate Tradycyjnego
3. Paweł Drozd Janowski Klub Karate Tradycyjnego
4. Marcin Szafrański Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
     
     
KUMITE INDYWIDUALNE  
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Aleksander Bujnowski Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2. Marcin Szafrański Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
3. Paweł Drozd Janowski Klub Karate Tradycyjnego
     
     
FUKU-GO    
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Aleksander Bujnowski Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2. Paweł Drozd Janowski Klub Karate Tradycyjnego
3. Marcin Szafrański Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
     
     
EN-BU mężczyzna/ mężczyzna  
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Piotr Sobczyński, Aleksander Łapczyński Janowski Klub Karate Tradycyjnego
2. Aleksander Bujnowski, Jakub Malec Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
     
     
JUNIORZY (16-17) 3 kyu i wyższe stopnie - kobiety
     
KATA INDYWIDUALNE  
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Marta Czapka Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego
2. Zofia Turkiewicz Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
     
     
KUMITE INDYWIDUALNE  
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Marta Czapka Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego
     
     
FUKU-GO    
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Marta Czapka Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego
2. Zofia Turkiewicz Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
     
     
JUNIORZY MŁODSI (14-15) 3 kyu i wyższe stopnie - mężczyźni
     
     
KATA INDYWIDUALNE  
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Mikołaj Muchowski Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2. Daniel Majchrzak Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
3. Szymon Wolski Janowski Klub Karate Tradycyjnego
4. Jan Mazur Zamojska Akademia Karate Tradycyjnego
     
     
KUMITE INDYWIDUALNE  
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Daniel Majchrzak Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2. Szymon Wolski Janowski Klub Karate Tradycyjnego
3. Kacper Kański Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
4. Mikołaj Muchowski Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
     
     
FUKU-GO    
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Kacper Kański Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2. Mikołaj Muchowski Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
3. Szymon Wolski Janowski Klub Karate Tradycyjnego
4. Jan Mazur Zamojska Akademia Karate Tradycyjnego
     
     
JUNIORZY MŁODSI (14-15) 3 kyu i wyższe stopnie - kobiety
     
     
KATA INDYWIDUALNE  
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Zofia Orłowska Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2. Natalia Rożnowicz Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
3. Maja Korzeń Tomaszowski Klub Karate Tradycyjnego
4. Julia Stawnicka Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
     
     
KUMITE INDYWIDUALNE  
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Zuzanna Turczyn Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2. Zofia Orłowska Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
3. Natalia Rożnowicz Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
4. Karina Czaplińska Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
     
     
FUKU-GO    
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Zuzanna Turczyn Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2. Karina Czaplińska Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
3. Julia Stawnicka Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
4. Zofia Orłowska Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
     
     
EN-BU kobieta/ mężczyzna  
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Zuzanna Turczyn, Daniel Majchrzak Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
     
     
JUNIORZY I JUNIORZY MŁODSI (14-15) 3 kyu i wyższe stopnie - konkurencje drużynowe
     
KATA DRUŻYNOWE - mężczyźni  
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Kacper Kański, Daniel Majchrzak, Mikołaj Muchowski Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2. Paweł Drozd, Przemysław Król, Szymon Wolski Janowski Klub Karate Tradycyjnego
     
     
KATA DRUŻYNOWE - kobiety  
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Karina Czaplińska, Zofia Orłowska, Zofia Turkiewicz Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
     
     
KUMITE DRUŻYNOWE - mężczyźni  
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Daniel Majchrzak, Jakub Malec, Marcin Szafrański, Aleksander Bujnowski Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2. Paweł Drozd, Przemysław Król, Szymon Wolski Janowski Klub Karate Tradycyjnego
     
     
KUMITE DRUŻYNOWE - kobiety  
     
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Karina Czaplińska, Zofia Orłowska, Julia Stawnicka Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
     
     
SENIORZY, MŁODZIEŻOWCY, JUNIORZY I JUNIORZY MŁODSI 9-4 kyu
     
KATA INDYWIDUALNE  
     
miejsce imię i nazwisko  klub
1. Jakub Wojciechowski Janowski Klub Karate Tradycyjnego
2. Tomasz Sadło Tomaszowski Klub Karate Tradycyjnego
3. Paweł Kowalski Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego
4. Karolina Skirel Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
     
     
GRATULUJEMY!  
     

 

Zdjęcia z zawodów dostępne pod linkiem - ZDJĘCIA 


Wyniki zawodów do pobrania - plik pdf - TUTAJ

 

 

 

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia, itp.) przedstawione na stronach Lubelskiego Klubu Karate Tradycyjnego w obrębie domeny lublin.karate.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.